KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Collagetavla 15405200
nr 1540 5200
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Collagetavla, Signerad, daterad 1988, plastingjutna korkar, 44x37 cm
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:46:18